13. Téli Ásványtudományi Iskola

A hagyományoknak megfelelően január harmadik hetének végén került megrendezésre a 13. Téli Ásványtudományi Iskola. A 2018. január 19-20. között Veszprémben megtartott rendezvényen tanszékünk szinte teljes létszámban képviselte magát; az előadók és a hallgatóság sorait is erősítettük. MSc és PhD hallgatóink közül Molnár Zsombor (A Balatonban képződő Mg-tartalmú kalcit kiválásának vizsgálata laboratóriumi körülmények között) és Dallos Zsolt (Mi a csont? (A tudomány mai állása szerint)) vettek részt szerzőtársaikkal előadóként, de önkéntes oktatóink is szép számmal bemutatták kutatásaik aktuális állását (Benkó Zsolt, Kovácsné Kis Viktória, Orbán Richárd, Váczi Tamás). Az előadások rövid kivonatai az Iskola honlapjáról letölthetőek.